Teambuilding Adrenalin

ÚvodPro firmyTeambuilding Adrenalin

Co je Teambuilding Adrenalin?

Teambuilding Adrenalin je aktivita pro pracovní kolektivy, při níž se upevňují vztahy mezi kolegy prostřednictvím sportovních a společenských disciplín, které jsou vzrušující, zrychlují tep účastníků, zvyšují hladinu adrenalinu a obnažují přednosti i rizika povahových rysů.

Ambicí této formy teambuilding není vzdělat účastníky v odborném směru, ale zábavnou a originální formou je navzájem představit v neznámém světle, zjistit jejich hranice a umožnit tak definovat prostředky, které udrží v pracovní rovině správné vztahy a spolupráci.

 

Komu je Teambuilding Adrenalin určen?

Teambuilding Adrenalin je určen pro firmy, které mají zájem o dynamicky se rozvíjející kolektiv, zlepšení pracovní morálky a soudružnosti v týmu.

Základní informace

Teambuilding Adrenalin organizujeme jako jednodenní i vícedenní, s ubytováním i stravováním nebo bez něj, zajišťujeme vybavení pro prezentace v případě zájmu a program školení sestavíme „na míru“, tj. v obsahu a rozsahu od mírnější úrovně akčnosti, až po hraniční, pro zkušené a tělesně zdatné skupiny. Jako ideální lokality pro Teambuilding Adrenalin nabízíme centrum Baldovec nedaleko Brna, Monínec v oblasti Sedlec – Prčice nebo oblast Orlík nad Vltavou. Nabídka dalších lokalit je velmi široká a místo konání přizpůsobíme požadavkům klienta.

Videozáznam – firemní video

Významnou součástí zábavně výchovné stránky je pořízení profesionálního videozáznamu. Může sloužit jako vzpomínka na tuto akci a podporovat myšlenku kolektivu nebo může pomoci vedení společnosti při sestavování funkčních týmů a pracovních skupin.

image
https://genesy.cz/wp-content/themes/hazel/
https://genesy.cz/
#8f8f8f
style1
paged
načítám...
/www/doc/www.genesy.cz/www/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off