Martu Ondráčkovou zneškodnila urna

Když Marta uviděla nestřežený klenot v podobě šunky na kosti, která byla určena výherci tomboly. Tato cena byla však po celý večer dobře střežena a nikdo neměl možnost se k ní přiblížit. Až najednou se v hale zhaslo a v tu chvíli si Marta uvědomila, že se jí naskytla příležitost. Neuvědomila si však, že kořist je stále dobře střežena. Přiblížila se k šunce, a když už jí měla v rukou a chystala se ji uloupit, objevila se zásahová jednotka a potížistku s použitím násilí zastavila. Marta Ondráčková je už teď na vždy poučena a loupit šunku už určitě nikdy nebude.

To Jitka Válková se na akci objevila v úplně opačném světle. Alespoň její hlas vypovídal o tom, že v jejím hrdle sedí zlatý slavík. Jitka je nejen krásná žena, ale má i obrovský talent, který dokazuje svým nádherným zpěvem. Na Judo Show Cupu zazpívala tři písně, při kterých vždy bouřlivé publikum fanoušků bojových sportů ztichlo, ani nedutalo, jen žaslo. „Já jsem hrozně ráda, že jsem si tu mohla dnes zazpívat. Tuhle nabídku jsem přijala vlastně kvůli tomu, že můj přítel má mezi judisty spoustu kamarádů a navíc je to i charitativní akce, které se ráda zúčastním,“ říká s úsměvem Jitka a dodává „Na tatami jsem ještě nikdy nezpívala a navíc bosa, zase nová zkušenost“

V průběhu večera, kterým provázeli Marta Ondráčková a Josef Melen, mohli diváci vidět kaskadérskou show a ukázky bojových sportů jako Tilius Filipino Combat, Capoeira Mandela a Brasilian Jiu-jitsu. V závěru večera proběhlo finále Extraligy judo mužů, včetně vyhlášení výsledků extraligy a judisty roku.

V rámci charitativní akce byly předány dárky dětem z dětských domovů, obraz Františka Kollmana, sportovní oblečení a poukazy na batohy, šeky Sportovnímu Clubu Jedličkova ústavu.

A co nám sdělil režisér a producent Petr Jákl,: „Judo Show Cup jsem začal pořádat proto, abych zviditelnil judo a ukázal divákům, že to je atraktivní show. Jelikož jsem už mnoho let patronem sportovního klubu Jedličkova ústavu, tak jsem to spojil i s charitou. JSC pořádáme již osm let a poslední dva roky jsme ho spojili i s finále extraligy a vyhlášením nejlepšího judisty roku. Mám radost, že tato akce je velmi úspěšná a mezi judisty populární.“, řekl na závěr Petr Jákl

Celý večer Marta a Jitka pozorovaly, jak se zápasí a tak si chtěli vyzkoušet, která z nich je v boji lepší. Nejdříve se přetahovaly o sličného zápasníka a pak se vrhly jedna na druhou. Samozřejmě vše v opatrnosti a kamarádském duchu. Odměnou za bojovnost jim byl raut, kde společně likvidovali šunku, kterou původně Marta chtěla jen pro sebe a její výherce se jí vzdal ve prospěch všech hostů.

www.judoshowcup.cz

Post by mars

Comments are closed.