Judo Show Cup

ÚvodAkceJudo Show Cup

Co je Judo Show Cup?

Je to sportovně kulturní a charitativní akce pořádaná společností GENESY s.r.o. společně se sportovním klubem USK Praha. Vznik tradice Judo Show Cup je spojen s osobou bývalého judistického reprezentanta, nyní producenta a režiséra, Petra Jákla.

Základní informace

Judo Show Cup se koná každý rok na podzim ve sportovní hale Folimanka v Praze, kde se představí různé bojové sporty jako např. judo, sumo, taekwondo, unifight (ruský speciální boj), capoeira a kaskadérská vystoupení.

Každý ročník má podtitul „Praha vs. zahraniční město“ a je uskutečněn v duchu dobrých vztahů mezi oběma městy, resp. zeměmi. Akce se účastní špičkoví zahraniční sportovci, kteří změří síly s českými reprezentanty.

Záštity akce

Záštitu nad akcí každý rok přebírá velvyslanectví dané země spolu s Magistrátem hlavního města Prahy.

Sledování charitativního cíle akce

Každý rok se vybere na pomoc dětským domovům, výchovným centrům a centům péče o handicapované kolem Kč 500.000.

Pro koho je Judo Show Cup určen?

Podle názvu a náplně je zřejmé, že návštěvníci a partneři Judo Show Cup jsou jednotlivci a společnosti, které mají zájem o podporu sportovního vyžití, oblast bojových sportů nevyjímaje a dále myslí na podporu handicapovaných a méně šťastných v naší společnosti.

Reklama a marketing

Každý Judo Show Cup je sledován sportovními i společenskými periodiky. Vycházejí články a fotografie v denících a magazínech.

Každoročně organizujeme kampaň v rádiích v rozsahu nad 100 spotů. A na rádiích probíhají i soutěže o ceny. Informace probíhají běžně také v televizích, v ČT, v komerčních televizích i internetových televizích.

Právě tak doprovázejí Judo Show Cup internetové kampaně.

V místě konání akce zajišťujeme pro partnery rozmístění log, bannerů, promítání na velkoplošné obrazovky a opakování jmen partnerů moderátorem.

www.judoshowcup.cz

image
https://genesy.cz/wp-content/themes/hazel/
https://genesy.cz/
#8f8f8f
style1
paged
načítám...
/www/doc/www.genesy.cz/www/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off