cz

Judo show cup

Co je Judo Show Cup?

Je to sportovně kulturní a charitativní akce pořádaná společností GENESY s.r.o. společně se sportovním klubem USK Praha. Vznik tradice Judo Show Cup je spojen s osobou bývalého judistického reprezentanta, nyní producenta a režiséra, Petra Jákla.
                                                                                         

Základní informace

Judo Show Cup se koná každý rok na podzim ve sportovní hale Folimanka v Praze, kde se představí různé bojové sporty jako např. judo, sumo, taekwondo, unifight (ruský speciální boj), capoeira a kaskadérská vystoupení.
Každý ročník má podtitul „Praha vs. zahraniční město“ a je uskutečněn v duchu dobrých vztahů mezi oběma městy, resp. zeměmi.  Akce se účastní špičkoví zahraniční sportovci, kteří změří síly s českými reprezentanty.            

Záštity akce

Záštitu nad akcí každý rok přebírá velvyslanectví dané země spolu s Magistrátem hlavního města Prahy.

Sledování charitativního cíle akce

Každý rok se vybere na pomoc dětským domovům, výchovným centrům a centům péče o handicapované kolem Kč 500.000.

Pro koho je Judo Show Cup určen?

Podle názvu a náplně je zřejmé, že návštěvníci a partneři Judo Show Cup jsou jednotlivci a společnosti, které mají zájem o podporu sportovního vyžití, oblast bojových sportů nevyjímaje a dále myslí na podporu handicapovaných a méně šťastných v naší společnosti.

Reklama a marketing

Každý Judo Show Cup je sledován sportovními i společenskými periodiky. Vycházejí články a fotografie v denících a magazínech.
Každoročně organizujeme kampaň v rádiích v rozsahu nad 100 spotů. A na rádiích probíhají i soutěže o ceny. Informace probíhají běžně také v televizích, v ČT, v komerčních televizích i internetových televizích.
Právě tak doprovázejí Judo Show Cup internetové kampaně.
V místě konání akce zajišťujeme pro partnery rozmístění log, bannerů, promítání na velkoplošné obrazovky a opakování jmen partnerů moderátorem.


Stáhnout brožuru | www.judoshowcup.cz